| Apheleia a întrebat:

Heeey TPU! E vreun e. l. f pe aici? Adica un e. l. f adevarat?!(scuze de categorie)

10 răspunsuri:
| blu3ey3s a răspuns:

Eu sunt spiridus :-s.E bine? rolling on the floor

| hideaway a răspuns:

Degeaba te scuzi, fapta e consumată. Ai greşit categoria.

| Fabian20 a răspuns (pentru hideaway):

Da u pe ce post esti ma aici? sa zici la lume k a gresit categoria? de asta ti-ai facut contul? vezi-ti de treaba ta si lasa lumea sa posteze in ce categorie vrea.pe ei o sa i-i suspende nu pe tine.

| BonneLess a răspuns (pentru Fabian20):

Cred ca vroiai sa scrii " SUSPENDEZE" nu suspende.Si apropo, nu mai comenta raspunsurile altora chiar are dreptate. I-al ca pe un sfat.winking

| Fabian20 a răspuns (pentru BonneLess):

Intai informeaza'te si dupa aia comentezi daca e scris bine cuvantu sau nu, doamna profesoara, ia da'i un search pe google...eu ascultai sfatu tau, acum o sa iti dau si eu unu:IMPUSCA'TE

| hideaway a răspuns (pentru Fabian20):

De-abia inţeleg ce ai scris matale acolo. Da, spun că au greşit categoria, pentru că aşa este. Adevărul doare, nu-i aşa?

| Fabian20 a răspuns (pentru hideaway):

Dc nu intelegi bai inteligentule, scrisei in chineza sau nu prea diclesti limba romana? si crezi ca intereseaza pe cineva ce spui tu? fiecare posteaza in ce categorie vreawinking... daca te uiti la raspunsurile tale date ai observa k numai raspunsuri gen "ai gresit categoria" ai pe acolo...

| hideaway a răspuns (pentru Fabian20):

Şi care e problema ta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni nu stie ce inseamna E.L.F?
Ever Lasting Friends, sau alt fel spus, fan Super Junior.

Huh, eu sunt un E.L.F.winking

| mola a răspuns:

Nu exista sad ELF pe TPU, nu.