| LitaKamelya a întrebat:

Heeey! Este adevarat ca Beyonce a nascut?

Răspuns Câştigător
14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este o mare minciună.
La mulți ani!
Pa, pa.

| vladmR a răspuns:

Nu cred, nu am vazut nicaieri o stire de genul

| Andrusccaaa a răspuns:

Ms de funda.

| KiraVonHell a răspuns:

Da Beyonce a nascut o fetita si Beyonce a anuntat se va numi Tina May Carter.happy

Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| Lariisucaaa a răspuns:

Da...funda?

| Robby9812 a răspuns:

Toata lumea zice ca beyonce ar fi nascut dar cei din familia ei nu comenteaza nimic

| Karakter1 a răspuns:

Am inteles ca a fost internata pentru nastere, si curind ne va bucura.happy

| alexuts28 a răspuns:

Da, o fetita

| Liolic a răspuns:

Da

| LoLyCa a răspuns:

Deşi a anunţat că va naşte o fetiţă în luna februarie a anului viitor, se pare că artista va deveni mămică luna aceasta.(decembrie)

Într-o înregistrare apărută în septembrie, Beyonce a declarat că este însărcinată în şase luni, iar potrivit contactmusic.com. artista, împreună cu soţul ei, Jay-z, vor deveni părinţi pentru prima dată în cursul acestei luni(decembrie) deci da a nascut. FUNDA?>:X

| Alexandru1826 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaa. acum cateva zile.doresc funda

| ancaanca_7182 a răspuns:

Da este adevarat funda?

| LoveBlackAndWhiteLove a răspuns:

Da! copilul este facut cu jay z