| anonim_4396 a întrebat:

Nu inteleg fetele din ziua de azi. Unele cred ca ajung sa faca sex ianinte sa le vina menstruatia. De ce? Ce parere aveti?

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| h3r a răspuns:

Doar crezi?
Nu ele sunt cretine, ci cei care le încearcă.

| anonim_4396 explică (pentru h3r):

Scuze ca ma bag, dar ai mare mare dreptate...Lumea asta a ajuns intr-un hal fara de hal.Imi pare rau ca totul decurge cu fetele asa, ca fac sex de la 10-11 ani chiar...Nu crezi? sad

| h3r a răspuns (pentru anonim_4396):

Din perspectiva noastră a ajuns într-un mod fără scăpare, însă pentru ceilalți este ceva absolut normal, corect, potrivit... vârstei!
Și acele copile nu fac sex, ele doar au impresia că fac.
Până la urmă, câte știe o copilă fără ca măcar să aibă și menstruație?

Uneori bătaia e ruptă din rai, pentru cei care merită... și ele merită.

| anonim_4396 explică (pentru h3r):

Sincer,chestia asta ma socheaza rau...Cum au fost si cum au ajuns fetele...

| h3r a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta e... unele o au în sânge, deci...

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Din curiozitate, datorita accesului la site-urile porno.

| Raiiiisa a răspuns:

E nevoie sa le intelegi?
Stii, fiecare cum si ce poate. Dupa parerea lor, asa isi traiesc ele viata si asa is cu un pas inaintea altor fete.Asa cred elelaughing
Parerea mea este ca atat eu cat si tu, stim cum sa ne traim viata si ce sa facem cu ea, nu vad ce ne-ar pasa de niste copilite disperatehappy

| Urpaniel a răspuns:

Nimănui nu-i pasă iubire.

| RoxKnkK a răspuns:

Daca asa zici tu...

| beautifullie a răspuns:

Nu stiu de ce. de inconstiente si pline de hormoni. din cauza anturajului sau a filmelor, curiozitate. au prea mult acces la calculator si vad fel si fel de prostii pe aici si se ca n-ar fi rau sa incerce si ele. dupa mine, parintii au o mare parte din vina

| InsertName a răspuns:

Cica vor sa se maturizeze.