| Yonella a întrebat:

Heei sal vreau si eu sa stiu ceva ca am auzit ca site-ul asta este de incredere big grin imi place un baiat dar el are prietena si multe fete mior sp ca si lui ii place de mine dar nu mi vine sa cred ca el are prietena. deci la scoala cand ajunge dimineata se tot uita dupa mine si cand ma uit eu la el isi intoarce capu se preface ca nu-i pasa, cand trec pe langa el imi ia prietenele in brate le da palme peste fund etc laughing dar cand eu ma duc sa vorbesc cu colegii lui de clasa si nul bag pe el inseama moare de ciuda si dupa incearca sa ma faca geloasa. Pls nu stiu ce sa mai cred deoarece are prietena de 1 an juma va rog daca ma puteti ajuta cat mai repede FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Aylee a răspuns:

Cel mai bine, nu te baga peste relatiile altora, ca si tu daca ai fi fost in locul fetei aleia, nu ti-ar fi convenit, crede-ma si fara suparare. happy Posibil sa simta o atractie pentru tine, dar cel mai frumos ar fi sa-i fii cea mai buna prietena si nu mai mult.

2 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Pana nu-ti demonstreaza ca te place, stai la locul tau!

| Tequilllla a răspuns:

Deci... Vrea sa te faca geloasa ca te place!
Vorbeste cu el pe fb sau mes si spune-i ce simti!