| anonim_4396 a întrebat:

Heeii TPU, cum sa ii dau de inteles unui baiat ca vreau sa fiu cu el? Nu vreau sa ii spun direct..lui ii place de mine si mie de el. Dau funda :* fara jigniri, va rog.

Răspuns Câştigător
| Mussette a răspuns:

Sa sti ca nu prea ai ce pierde daca ii spui mai direct. Daca e sa vrea sa fiti impreuna, atunci nu cred ca-l va deranja.
Din moment ce v-ati sarutat de cateva ori, atunci simte ceva.
Bate-i un apropo discret, de cutare ca e cu iubita, sau ca altii sau cuplat, ii arati pe doi tinanadu-se de mana, o sa-i vada sigur si el.
Daca nu va vrea sa fiti impreuna, atunci nu are ganduri serioasa sau mai are pe alta.
Sau il faci putin gelos si vezi daca e indiferent sau daca ii pasa de tine.
Te-am ajutat? kiss

| Mussette a răspuns (pentru Mussette):

Multumesc pentru funda!
Sa-mi spui cat de directa ai fost, daca vrei. happy

| xNuiiDeTiinex a răspuns (pentru Mussette):

O sa-ti spun :*

7 răspunsuri:
| Mussette a răspuns:

Sau ai putea sa ii spui ca iti place de el, te simti bine in prezenta lui, ai vrea mai mult;
Spre expl, eram odata cu un baiat, ceva similar, intalniri, saruturi etc, dar niciunul dintre noi nu spunea ca am avea o relatie, pana cand o colega de-a mea, intr-o zi, cand eram mai mult a pus intrebarea: "Da' voi de cand sunteti impreuna?" si ne-am uitat zambind unu la celalat, dupa care s-a dat raspunsul mult asteptat. kiss

| NimeniSiAtat a răspuns:

Interactioneaza cat se poate de mult cu el, fii draguta, amabila si treptat poate se va lega ceva

| DaW a răspuns:

Foarte simplu...il pupilaughing.

| xNuiiDeTiinex a răspuns (pentru DaW):

Ne-am sarutat de multe ori...ne-am si intalnit, dar tot nu suntem impreuna laughing adica...nu suntem nici simpli amici, dar nici impreuna nu suntem. E ceva ce nici eu nu inteleg laughing

| DaW a răspuns:

Intreaba-l daca vrea ceva "serios" il dezbraci si se descurca elhappy nu glumesc adu vorba de o posibila relatie ori te foloseste laughing