| Sandra2571 a întrebat:

Cum poti da de inteles unui baiat ca iti place de el?
Dar fara sa trebuiasca sa ii spun direct, sa isi dea el seama.
Funditaaa :*

Răspuns Câştigător
| Bianca888 a răspuns:

Zambeste-i, zambetul e cel mai frumos accesoriu. Baga-te in vorba cu el, intreaba-l cum mai sta cu dragostea, daca are prietena, cum i-ar placea sa fie prietena lui, si daca ii pui intrebarile astea o sa iti dea seama ca il placi. Daca nu merge pune o prietena comuna sa vorbeasca cu el, si sa ii spuna ca stie o fata care il place si dupa aia sa-i zica ca tu esti acea fata.

4 răspunsuri:
| Deriol a răspuns:

Eu personal imi dau seama cand o fata ma place cand sta cu mine, ma saluta, intra in vorba cu mine, chestii din astea.

| Dannyofficial a răspuns:

Stai si u pe langa el mai multwinking Incearcai sai zambesti atragei atentia. Cu oleaca de tupeu l-ai face altau, Funda

| deea1200 a răspuns:

Zambeste-i,si atunci cand va vedeti uita-te adanc in ochii lui..isi va da semawinking

| AkyXd a răspuns:

Ar trebui sa vorbiti, si sa-l intebi ce crede el despre tine, sau daca ii place de o fata. nu cumva sa o dai in bara. Fundita? puppy dog eyes