| NuVreauSaTeAud a întrebat:

Heey, aceeasi problema ca de obicei baietii. De vreo 2-3 saptamani vorbesc cu un baiat cu 5 ani mai mare ca mine. E foarte ok, se comporta frumos, arata bine, imi vorbeste frumos, imi face toate mofturile, etc. De cateva zile formama un cuplu insa am niste indoieli. El e genul de baiat care tot ce prinde mai intai de toate trebuie sa treaca prin pat. Iar eu nu sunt genul care sa ma arunc din prima. Ce ar trebui sa fac?:*

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa cedezi.
Pentru ce sa-i oferi pe tava un lucru atat de greu de obtinut?
O femeie ieftina, ar face-o fara sa mai stea pe ganduri.
Una cu caracter, va sti sa-l invete ca intre a face sex si a face dragoste e o mare diferenta.

3 răspunsuri:
| Myst3ry a răspuns:

Sa nu te arunci din prima,daca va accepta e bine. Daca nu, ramane la aprecierea ta ce faci, daca ramai cu el sau nu.

| anonimmmmat a răspuns:

Daca il iubesti, poti sa faci macar dragoste cu el, si inkearca sa ii explici ca nu poti mai mult. Daca intelege inseamna ca tine la tine. daca nu, asta e,, mergi mai departe. Caty ani ai?! si eu am un pr cu 5-6 ani mai mare ca mine, dar ne potrivim si fizic si moral, i-am expliqat si a inteles. Asta inseamna dragoste. Ma bukur daca te-am ajutat!:*:*