| Yousosweet a întrebat:

Cum se comporta un baiaat cand placeo fata? fundawinking

3 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Pai in primul rand nu se uita la tine cand tu te uiti la el sau daca se uita, uitate in ochi lui daca se intoarce te place sa-r putea sa te sacaie si sa se comporte diferit

| play4girls a răspuns:

Depine.avem caractere diferite, si putini dindre noi stiu sa se foloseasca de corp pentru a va arata interesul(asa cum faceti voi, majoritatea femeilor)

| virus5381 a răspuns:

Depinde de varsta... Daca este intre 10 - 13 ani o sa te enerveze toata ziua daca este intre 13-16 ani o sa iti faca compkimente eventual cate o mangaiere pe maini picoare etc dar de la aceasrta varsta 40% din baieti iti zic direct ca te plac. De la 16 o sa te mangaiaie pe ici colo o sa te ia de mana cand nu observi o sa iti zic aca te plac. Eu asa stiu laughing acum eu is baiat si zic cam cum ii... P.S ma incadrez in categoria 13-16 ani ca sa nu intrebi laughing