| debbieCrain a întrebat:

Hei 1 am uitat cum se chema un film. era vb de ungrup de 2 fete si 2 baieti iar unul dintre baieti putea sa vada niste indicii cum murea persoana urmatoare. fiilmul incepe cand sunt ei la curse de masini si reusesc sa fuga dar multi din care baiatul a precis au murit. iar celalalt baiat a murit intr-o piscina. iar sfarsitul e atunci cand un autocar ii omoara pe cele doua fete si baiatul care preciza. cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| Holocaust a răspuns:

Cu siguranta Final Destination "4":p,sigur asta era ca l-am vazut eu cu o colega si.nu mai vreau sa-l vaddevil

6 răspunsuri:
| Aanyaa a răspuns:

Final destination 2, poti sa vezi final destination 1, 3 si 4 sunt toate la fel de nteresantehappy

| Alleychan a răspuns:

Vrei sa-ti bagi degetu' pe filmu asta sau cum? ce naibi ai pus intrebarea la categoria asta?

| debbieCrain explică:

Thx:d

| Sosetsicaaa a răspuns:

Ce treaba are asta cu dragoste si sex?

| Issa_8382 a răspuns:

Final Destination.