| Sabrina099 a întrebat:

pun aceasta intrebare in scopul ca ma veti ajuta. Am uitat numele unui film ce imi place la nebunie si sper ca mi-l veti reaminti voi. Eu va spun despre ce era si daca puteti sa va dati seama titlul va rog puneti raspuns. Deci era vorba de o femeie blonda cred ca o chema ceva cu D de exemplu Dena sau Della. Ea merge la supermarket ca sa faca cumparaturi de craziun si e martora unei crime, un grup de infractori o descopera si o lovesc crunt si o baga in porbagaj si o duc intr-o padure si acolo ea poate sa evadeze si fuge pentru viata ei. Apoi decide sa se foloseasca de mintea ei sclipitoare si incepe sa-i omoare pe toti aia. Pe unul il injunghie si mai era acolo un indian care zice ca are un spirit in ea si trebuie sa fuga ca e ca o lupoica ma rog il omoara si pe ala si apoi ramane ea singura cu ala care voia sa o omoare ca sa nu spuna politiei de crima.Il ademeneste si pana la urma il omoara. Apoi se intoarce acasa dimineata ( ca plecase seara sa aduca cadouri la baiatul ei ) si sotul suspicios band cafea o intreaba unde a fost si in momentul ala de furie ea ii puna pistolul in fata si il impusca si asa se termina. In fine povestirea asta e cam nasoala si probabil nu foarte corecta deoarece filmul asta l-am vazut acum trei ani. Si chiar vreau sa-l revizionez ca e prea beton. Deci daca are cineva macar o idee va rog spuneti-mi si mai ales daca stiti un nume de actor orice, ma va ajuta enorm. Daca stiti deci spuneti titlul original in engleza ca sa pot sa-l gasesc pe net. Funda si vot la toate raspunsurile. Papa! happy

1 răspuns:
| BlackRaven45 a răspuns:

Nu stiu cum se numeste dar am citit toata intrebarea si filmul asta pare a fi foarte interesant!big grin
Ma intreb acum si eu cum se numeste big grin