| whatergirl a întrebat:

Hei,am nevoie de ajutorul vostru! Cunosc un baiat de vara trecuta si imi place de el de atunci. Dar cu timpul m-am indragostit de el. Si acum il iubesc. Dar el e in Canada. Si vine vara viitoare. Mai vorbesc cu el pe facebook noaptea, si nu stiu..Ma gandesc sa-i spun adevarul. Dar nu stiu cum. Va rog ajutati-ma! Sunt atat de disperata!

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu mai fi asa disperata pentru ca nu merita sa ai un iubit la mare distanta si sa -l vezi o data pe an, amici nu strica sa fiti dar mai mult nu cred ca va merge

| Vix999 a răspuns:

Ii poti spune ca ti-ar placea sa fiti mai mult decat prieteni. Dar nu iti face sperante prea mari pentru ca va desparte o distanta foarte mare.

| whatergirl explică:

Aveti drepate dar numai la el ma gandesc... sad