| Sofilici a întrebat:

Hei,am o intrebare big grin de ceva vreeme am observat ca ma place un baiat,si eu il plac pe el,dar nu inteleg de ce nu indrazneste sau nu vrea sa-mi spuna ca ma place? pentru ca,de o vreme imi da semne ca ii place de mine, dar doar atat.plus ca,e un timp mai indelungat de cand ma place si in tot acest timp,a fost o perioada cand nici nu ma baga in seama, apoi a inceput din nou sa imi acorde atentie cand ma vede.

10 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

E mai timid, si face asta ca sa nu crezi ca e obsedat de tine.Arata-i ca si tu il placi, deveniti cei mai buni prieteni, apoi cine stie ce se va intampla pe viitor.

| RAY a răspuns:

Singura care te poti ajuta esti tu insuti asta o sti si singura mergi la el si discuti nu rapid te plac si incet, vorbiti mai mult ca de aia aveti gurii

| neutrino a răspuns:

Inca nu s-a hotarat sau poate ca nu este capabil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Poate ca n-o face, deoarece este timid si nu are curajul. Poate ii este frica sa nu fie respins.
Fa tu pasul acesta. Poate iesi ceva frumos si vei sta linistita ca, cel putin ai incercat.

Sa auzim vesti buneee tongue

| JustRoxanne a răspuns:

Vorbeste cu el, poate e mai timid...

| Skruci a răspuns:

Intreba-l! Nu mai asteptati ca baieti sa vina la voi... Daca nu faci asta mai asteaotal 1-2 luni...

| Andreeaaaaaaaaaaa a răspuns:

De ce nu ii zici tu ca il placi?

| costelpopa94 a răspuns:

Poate il placi doar tu si ti se pare ca te place

| MorcovuNud a răspuns:

Pai fa tu primul pas ex. poate te simpatizeaza, spune-i ca il iubesti sau sarutal direct cand il vezi esti fata nu se va supara!

| teodora1998 a răspuns:

Daca e luat, poate din cauza iubitei nu te-a mai bagat in seama un timp, si acum iar iti da semne. Spune-i tu ca il placi, spune-i inainte sa fie prea tarziu!