| anonim_4396 a întrebat:

Hei..am o mica,mare dilema,imi pace de un baiat foarte frumos,de treaba etc,ne cunoastem de mult timp, ne vedem zilnic...problema e ca el isi cam bate joc de mine iar pe prietenele mele le ia in brate le pupa si ma simt ca naiba,doar pentru ca eu nu am fundul mai mare (nu am forme) astept sa ma dezvolt, dar se intampla foarte greu..chiar il plac dar el se da la alte fete,vreau sa il ignor, odata m-a facut sa plang si nu am mai vorbit cu el ceva vreme. dupa ce se termina scoala in vacantao sa il ignor tot timul chiar daca e greu.un alt sfat?

3 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pai,e clar ca baiatul cauta doar distractie..asa ca lasa-l sa se distreze,dar singur. Tu nu ai ce cauta in povestea asta, nu te simti apreciata, nu e nimic pozitiv in relatia asta. Si nu te mai simti frustrata ca ai fundul mic, asteapta sa te dezvolti, inca esti mica. Timpul te dezvolta, fizic si psihic, doar ai rabdare

| Emilian65 a răspuns:

Daca el nu te baga in seama, dovedeste ca nu te place. Asa ca lasa-l in pace si gaseste-ti un alt baiat care te place.

| grab a răspuns:

Nu te forta sa il ignori.
fii tu insati si nu te schimba pentru un fustangiu. ce daca se da la altele... asta nu inseamna ca intr-o zi va fi atras de tine. tu fii in continuare draguta cu el ca e mai frumos asa.