| Monica0714 a întrebat:

Hei boys! Va deranjeaza daca o fata are labiile foarte lungi..adica nu chiar XL dar mult mai mari decat ar fi normal? Fundiita

8 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Nu. nici la lins nu ma deranjeza laughing

| Roo a răspuns:

Si ce e asa important daca ii deranjeaza sau nu? important e sa te simti TU bine in pielea ta, nu ceea ce cred altii!

| Liviu_2019 a răspuns:

Nu, din contra ar fi supeeer.

| Neinteresantul a răspuns:

Nu

| s3byk91 a răspuns:

Dar ce sunt alea "labii"?

| athos01 a răspuns:

Nu ma deranjaza cu absolut nimic ca fata are labiile mai mari daca vrei sa mai vb da add la mrns_adrian

| drhotzu a răspuns:

Pe tine te-ar deranja un baiat cu sacul testicular mare? adica mai mare decat "normal"?

| tslex a răspuns:

Ehee ce ar merge nise labii mari. asa sa mi oboseasca limba. as linge cu placere niste labii mari.