| adelina_1168 a întrebat:

Am labiile prea mari de fapt asa cred eu este normal?

Răspuns Câştigător
| Cronki a răspuns:

Uhuhuhuuuuu! Ador fetele cu labiile mari! big grin Las ca e de bine, este cat se poate de normal. Eu cred ca purtatoarele sunt norocoase!

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu te speria că nu ai de ce!
Pe net găsești destule imagini cu referire la "problema "ta și o să vezi că nu este ca tine, ești normală anatomic.
Pa, pa.

| Damian a răspuns:

Pai mai intai arata-ne ca sa vedem

| 202 a răspuns:

Normal, nimeni nu poate sa te controleze cum ai tu labiilewinking
decat atunci cand ai un act sexual
si nu cred eu ca in acel moment cand vede el ce labii ai iti ia palaria si pleaca
asa ca stai linistita asta este cat se poate de normal!

| jolie a răspuns:

Stai linistita ca nu e nimic unele fete le au mai mari altele mai miciwinking

| David_9315 a răspuns:

E mult mai bine asa, ti le poate prinde cu buzele si se poate juca cu ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acest lucru conteaza cel mai putin la aspectul tau fizic.nu are relevanta ca ai labiile mari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti cea mai norocoasa.Bine, mai mult partenerul.Shi eu ador pasaricile cu labiile cat mai mari.Sunt cele mai bune pentru sex oral.