| plosnitapufoasa a întrebat:

Hei care puteti sa ma ajutati da asa din proprie experienta nu vb goale? de ce nu ma pot termina.? de 2 luni nu reusesc? stiti vreunu ce se intampla. daca se poate o solutie?

6 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Preludiu si un Partener care sa cunoasca arta sexuala si pozitii de penetrare care sa acentueze frictiunea zonelor sensibile si a Punctelor din Interioru vaginului.

| Darkmagic a răspuns:

Daca te referi la "terminatul" sexual, nu termini pentru ca ai un partener nepriceput.
Nu exista femeie frigida, ci doar masculi nepriceputi... happy
De altfel nu esti singura, foarte multe femei NU au avut niciodata orgasm.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Darkmagic):

Jura-te ca nu exista femeie frigida si am sa-mi tai ratia de sex pe luna asta

| Darkmagic a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa e vorba. big grin
Eu nu am intalnit vreuna pana acum, dar daca tu cunosti, intreab-o care e actorul preferat, cantaretul preferat, sau nenea de pe scara ei la care viseaza ea din adolescenta si o sa ramai uimit daca soarta-i scoate in cale barbatul potrivit, ce sir de orgasme o sa aiba femeia aia.
De altfel aici se discuta de orgasm, adica orgasm egal un partener potrivit si priceput...sau o femeie care elibereaza lesne dopamina, serotonina si alte "nine" cu care bagam sigur in ceata copii tampiti de pe aici. De unde vor astia pricepere si experienta, daca ei incep cu sexul de la 16 ani? big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Darkmagic):

In viata ta nu ai sa gasesti partener potrivit/ compatibil, cine crede asta se minte singur

| cdu92 a răspuns:

Maybe the change of partner is needed...