| Aniiia a întrebat:

Hei! e adevarat ca daca un baiat se poarta urat cu o fata o place? funda!

15 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Si daca nu o placea se comporta frumos, nu?laughing

| Razvan a răspuns:

Nu e adevarat.La mine se citeste antipatia in privire.Zambetul meu inghetat pe buze nu inseamna politete ci ironie.Trist e ca imi joc rolul atat de bine, incat putini isi dau seama de astaoh go on

| shtephie a răspuns:

Nu este adevarat! cand iubesti nu te porti urat cu pers. iubitawinking

| doinitza12 a răspuns:

Pai da asa fac baietii care nu pot sa-si spune sentimentele

| victoR1k_1606 a răspuns:

Depinde, prin ce intelegi "urat". Un baiat poate glumii cu o fata, s-o loveasca dar asa prietenestelaughing. Nu neaparat o place, poate n-o suportabig grin

| soare a răspuns:

Nu chiar depinde de baiat dar statistica asa spune

| blaa a răspuns:

In cele mai multe cazuri da.
Dar se poate ca baiatul acela sa fie un "rautacios" si sa nu-i pese de fete, iar el face asta doar ca sa se prosteasca.

| toni_3014 a răspuns:

Depinde de varsta. Si depinde cat de urat. Daca totul se rezuma la tachinari si palme peste fund. poate si o baie in zapada. Da, chiar o place pe fata doar ca e rusinos.

| Aniiia explică:

Pai vreau sa mai adaug ca imi da cu palma peste fund, ma baga in zapada, si din astea care se intampla pe la scoala! nu vorbeste urat!

| Alpha13 a răspuns:

Te considera sexy smug

| zoomumba a răspuns:

ESTE DESTUL DE ADEVARAT.eu am un coleg in clasa care ma tot mustereaza dar in sensul bun al cuvantului si m-am prins ca-i place de mine si intr-o zi mi-am facut curaj sa-l intreb si ce crezi ca mi-a raspuns?(DA) si s-a mai dovedit si cu alt baiat si asa face si fratele meu (este mai mare ca mine) si mama-mi spune ca ma iubeste(fratese si de aia ma tot mustreaza)deci eu cred asta. dar sunt cazuri in care baietii fac asta pentru ca sunt "rautaciosi"sper ca te am ajutat papa

| BoBo_4541 a răspuns:

Doar in unele cazuri big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PAi depinde de genul baiatului...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce consideri tu ca inseamna urat [injuraturi?/?]detaliii

| catana09_5004 a răspuns:

Depinde ce intelegi prin urat daca doar o enerveaza e posibil dar daca o injura si alte din astea inseamna ca e un dobitoc!