| anonim_4396 a întrebat:

Hei fetelor, o întrebare adresată vouă! Cum ar arata in viziunea voastră băiatul ideal și cum ar trebui sa se comporte?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

O intrebare fara rost, nu exista fată sau baiat perfect, ele cauta bani la un baiat, deoarece sau saturat de saracie multe vin din orase sarace, moldova, Craiova etc, si parintii lor nu le au asigurat un trai de lux, ele prin prietenie sau casatorie cauta sa se imbogateasca sa scape de saracia de acasa, dar multe iau țeapă ca aleg sa plece din țara pentru un trai mai bun speră ele, si ajung prostituate prin Germania traficate de românii care le promit luna de pe cer, si ele saracele si la propriu si la figurat pun botul la minciunile spuse de unii si de altii si ajung rau ajung sa fie traficate batute si violate de nemernicii care profita de ele fara scrupule.

| Crackman a răspuns:

Sa nu asculti de femei in ceea ce zic ele ca este ideal, ala este prietenul ei cel bun

| XeniA33 a răspuns:

Cred ca pentru majoritatea fetelor este important ca baiatul de langa ele sa fie fidel, pentru ca altfel nu poti avea incredere, iar fara incredere nu poti construii o relatie frumoasa.

| Biancaaa2002 a răspuns:

Sa aiba bani si bmw. Barbati de genul imi plac.