| ZambetheCaptive a întrebat:

Hei.Profesoara mea de matematica, respetiv diriga, vrea sa nu ne mai predea matemadica pentru ca unii parinti au spus acum cateva zile cand am avut sedinta ca ei nu sunt multumiti cum prea. Este superba, da note mari si ne preda excelent.Si ghici cine a gasit sa comenteze, parintii acelor,, analfabeti", scuzati`mi expresia. Intrebarea este: Stiti ce as putea face pentru a o convinge sa ramana? Diriginta noastra e genu` acela de femeie educata, credincioasa, si e destul de invarsta, are 60 de ani, aproximativ. Ce pot face?puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| AdkVodka a răspuns:

Eu zic ca aceei parinti care au facut aceste acuzatii asupra dansei sunt lipsite de respect.Acea femeie a facut o facultate etc. sa ajunga sa predea intr-o scoala/liceu dar unii parinti nu iau in calcul treaba asta. Depinde cum intelege fiecare elev de la o profesoara, daca este atent. Puteau sa ii zica sa va mai explice odata nu sa ii spuna ca nu sunt multumiti

2 răspunsuri:
| Takocska a răspuns:

Aia nu e destul cred eu cereti ajutorul parintilor voastrehappy

| anonimteiubesc a răspuns:

Tu si cu colegii tai care nu sunt impotriva ei. puteti scrie pe foi "Nu plecatii", "va iubim mult" etc. happy