| Jisttle100 a întrebat:

Hei, revin cu intrebarea pusa mai devreme, pe care nu am explicat o cum ar fi trebuit.
Joi am fost la prietenul meu. In timp ce stateam in pat, el si a atins penisul, fara ca acesta sa aiba sperma pe el. Eu imi fac grija in privinta lichidul preseminal, desi el sustine ca nu si a atins glandul penian, locul in care apare acel lichid. Dupa un minut de la atingerea penisului, mi a atins putin piciorul, apoi vulva(nu a introdus degetul in vagin). La intrebarea anterioara, mi s a spus ca este posibil sa raman insarcinata daca a avut lichid preseminal pe deget, iar dupa un minut degetul a ajuns pe vulva mea. Tin sa mentionez ca am himenul intact si nu eram in perioada fertila. Multumesc :d

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Saracul baiat ce chin pentru el sa aiba o iubita asa needucata si neinformata, nu ai cum sa ramai bortoasa fara sex propriu zis implicit cu terminarein vagin, fă! mai pune mana pe carte

| wolder a răspuns:

Nu ramai stai calma

| Emilian65 a răspuns:

Daca a avut lichidul preseminal pe deget si te-a atins la vagin, spermatozoizii existenti au inaintat in tine, chiar daca spui tu ca ai himenul intact. Deci este posibil sa fii gravida.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e vorbă de himen, se poate rămâne însărcinată si daca ai himenul intact.

Dar oricum, nu vei fi însărcinată.
Deci, stai liniștită ca nu e nimic, nu te stresa :*

Răspuns utilizator avertizat