| BadLuckBryan a întrebat:

Hei.salut.am intrebare. ce e ala sex?big grin

Răspuns Câştigător
| Rritu a răspuns:

Sex Feminim - daca are pi2da
Sex Masculin - daca are puta
Sex Neutru - daca nu are nimic
Hermafrodit - daca le are pe amandoua (puta+pi2da)

6 răspunsuri:
| UPT a răspuns:

Intrebarea ar fi... Cati ani ai?
Sex este activitatea prin care doi oameni, de preferat o femeie si un barbat, majori, isi folosesc organele genitale pentru a se simti bine.

| Bog15 a răspuns:

Si eu am o intrebare, cati ani ai? ia o carte de biologie de clasa a 7 si afliwinking

| Evolution a răspuns:

rolling on the floor Pai sex este ceva foarte frumos care se face între 2 persoane (1 fată + 1 băiat) şi după iese un copil... se mai numeşte şi dragostehee hee

| unknownn a răspuns:

Ai putea consulta un dictionar...dar mai bine stai sa cresti si iti vei da seama

| BadLuckBryan explică:

Nu sex de ala mai.am facut asa ceva.sexul la copil.happy

| ankutzyq a răspuns:

Mda, vad ca ai pus intrebarea la misto