| mirelamiresica321 a întrebat:

Hei! Stiu ca am o intrebare stupida dar de ce vor femeile sex?
cine raspunde primul va fi premiantul!

Răspuns Câştigător
| SERIOUX a răspuns:

Vor placere si vor sa se apropie mai mult de barbati...sau sai prosteasca...sau copilele mici sunt curioase

6 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Pentru ca ne place place placelove struckdrooling

| Neimportant a răspuns:

De ce ai spus că toate vor sex? Nu toate! O fată vrea poate din curiozitate, plăcere sau din alt motiv : că alte fete au făcut-o, și acea fată să nu fie de modă veche... să fie și ea în pas cu celelalte.

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

De ve vor? straight face
da` tu de ce respiri maa? laughing))

Vor pentru ca e o necesitate straight face si e cv normal happy

| xSweetAnGeLx a răspuns:

Serios acum, nu toate vor... eu sincer nici nu am curiozitatea incat sa incerc straight face mi se pare o prostie, poate ca ai intalnit tu doar femei care vor, dar asta nu inseamna ca toate vor. mai sunt si din astea obsedate care vor tot timpul dar... fiecare stie ce e in el si ceea ce ii pasa cu adevarat lui. straight face

| MyObsession a răspuns:

A doua oară când intru pă' categoria asta în tot timpu' meu de pe TPU şi prima întrebare stupidă care o văd.

| dunga2001 a răspuns:

Aici ai venit ca sa ini raspunda lumea nu ca sa zici ca ai intrebari stupide. unele femei sunt tampite si vor tampenii! dar nu toate sunt asa. unele sunt normale.