| dfhdfhdrh a întrebat:

Hei TPU, am facut dragoste cu iubitul meu, inainte sa facem si-a bagat capatul la mine in vagin si cand l-a bagat m-a piscat si l-a scos repede, pot sa raman insarcinata? Ciclul trebui sa imi vina in 10 si noi am facut in 8 sau 9. URGENT

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este determinat stiintfic si medical ca in ultimele 8-9 zile ale ciclului menstrual nu poate exista un ovul viabil in trompele uterine si in consecinta nu se poate forma o sarcina. In ultimele 2-3 zile sexul poate fi neprotejat si poate fi finalizat cu ejacularea voluntara/intentionata a spermei in vagin de fiecare data, fiindca aceasta perioada este considerata ca fiind in mod cert nefertila. Pentru a nu te mai "pisca" si sexul sa nu fie dureros inainte de penetrarea efectiva in mod obligatoriu trebuie intretinut un preludiu cat mai bine executat. Succes!

| Emilian65 a răspuns:

Ce cap si-a bagat in vagin, cel de jos sau cel de sus? Pe oricare l-ar fi bagat, niciunul nu pisca asa cum zici tu. Daca actul sexual a fost cu 1-2 zile inainte de menstruatie, nu este posibil sa fii gravida.

| kandaraki a răspuns:

Dupa cum scrii atunci mai bine sa nu faci sex in viata ta! decat sa se mai nasca una/unul ca tine, mai bine scapi societatea de asa prosti!

| BumBumZaur a răspuns:

Sigur nu e caracatiță prietenul tău?