| Zooy_Rebeca_1992 a întrebat:

Am in clasa cel mai dragut tip ce care il stiu, dar se lasa greu cucerit, nu prea vorbim avand in vedere ca sunt timida clasei, parca eu as fi Bella si el Edwarf laughing
Mai sunt fete care il plac si nu cred ca s-ar uita la mine. Nu ma consider urata, ma consider o fata destul de draguta dar imi este frica sa nu rada de mine.
Le-am zic catorva golege cu care ma inteleg extraordinar de bine ca imi place de el, si mai barfim si noi adica imi mai dau sfaturi: spre exemplu azi la ora de chimie vorbeam cu o colega despre el dar nu ii pronuntam numele si el se uita la noi cu un zambet foarte dragut.
Va rog sa ma ajutati in special baietii, cum sa-l abordez?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Lasa timiditatea si incearcati norocul sa vezi daca merita atentia ta, intreaba-l ceva legat de scoala sau cere-i o carte

| neutrino a răspuns:

Baiatul se pare ca nu te place. Daca era interesat de tine iti arata acest lucru. Ghinion.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Daca esti o persoana timida fa rost de numarul lui de telefon si de id lui de mess ca sa vorbiti cat vreti de mult(poate asa iti este mai usor).
O zi buna!

| Ichnat a răspuns:

Du-te si scapa niste carti langa el ca din gresealabatting eyelashes, date putin nendemanatica. Baietilor le plac fetele putin putin prostute in sensul bun al cuvantului (nu ma intreba care e sensul bun al cuvantului) big grin. Si cat aduni cartile vorbeste cu elwinking

| andenda a răspuns:

Simplu
faci rost de idul lui si il intrebi de teme, de la asta o sa sariti la alte subiecte si ai reusit.
bafta

| Zooy_Rebeca_1992 explică:

Va rog sa scuzati greselile gramaticale car nu mai pot de nerabdare sa-l vad maine