| G3O1F4 a întrebat:

Hei, TPU! Am nevoie de un sfat...Sa incep.
Deci sunt cu un baiat. El este intra a 9a.Si de cateva zile nu am mai vorbit nu a mai intrat pe mess, nu ne'am mai intalnit. L'am vazut intr'o seara in parc si fuma inloc sa vina sa ne intalnim ca doar abia daca ne vedem de 2 ori pe saptamana.Si i'am lasat mesaj pe mess spunandu'i toate astea.si l'am mai intrebat ca daca vrea sa ne despartim sa'mi spuna in fata...Este oribil. Dar ideea este ca eu il iubesc si el spune ca da. Deci intrebarea mea este: Am facut bine ceea ce am facut? Sau ce sa fac?thinking

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Ai facut bine. desi eu nu cred ca te iubeste asa mult din moment ce nu te prea cauta. fi mai indiferenta asa cum e si el. lasa-l sa se gandeasca ce vrea. daca simte k te iubeste te va cauta si se va mai schimba.

| jimime a răspuns:

Dragoste cu forta nu mai e dragoste. Iar daca in relatia voastra iubirea venea numai din partea ta, atunci ai procedat cored si sfatul meu este sa mergi mai departe. La inceput e greu, dar orice sfarsit are si un nou inceput happy

| BlurrY a răspuns:

Sincer sa fiu.si eu sunt baiat.el este baiat.mai sta si el cu prietenii.nu doar cu iubita//bine.trebuie sa aiba grija si de tine//sa stea cat de cat mai mult cu tine sati arate ca te iubeste...nu stiu ce sa zic/nu este rau ca iai trm acele mesaje/doar trebuia sa stii si uh daca te mai iubeste.nuh?
PS si eu sunt in clasa a 9-awinking