| Cristian996 a întrebat:

Hei TPU..am o problema..Am 16 ani jumate si am o prietena de 16 ani..neam gandit sa facem dragoste.dar mie putin teama..deoarece..cand ma masturbez uitandu-ma la un film porno nu rezist mai mult de 30 de secunde.dar fara film rezist 2 minute..sufar de ejaculare precoce? daca da..cum scap de ea..adica am citit foarte multe chestii pe net..cu exercitiile Kegel etc. dar poate sa-mi spuna cineva care a fost in situatia mea daca au dat roade aceste exercitii?

Răspuns Câştigător
| Srobert a răspuns:

Uite parerea mea, iti recomand sa nu iti incepi viata sexuala inainte de 18 ani pentru ca o sa ai timp dupa, foarte mult timp.

10 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Lol, nu credeam ca este posibil sa-ti dai drumu asa repede! Incearca sa te masturbezi de mai multe ori in aceeasi zi, 2-3 ori, daca la fel patesti atunci nu stiu ce sa zic... incearca sa faci sex cu ea de multe ori pana iti intaresti "scula"

| Cristian996 explică (pentru Castiel):

Prima oara tine asa putin..ca a 2 oara imi dau drumu mai greu.a 3 oara nici nu mai zic..cred ca ajunge la 30 de minute laughing

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

E destul de grav ce spui tu aici
parerea mea e inainte sa faceti sex mesturbeaza-te de maxim 2 ori
asfel iti vei da drumu putin mai tarziu
nu suferi de absolut nimic este ceva normal pentru baietii de varsta ta.

| Helloimys a răspuns:

Mare e gradina Domnului.iar unii prosti sar gardul ca sa ajunga acolo... fata tu cred ca ai ceva probleme ..nu crezi>fa un control mai bine

| Cristian996 explică (pentru Helloimys):

Fata?! straight face fa-ti tu un control la oftalmolog!

| Helloimys a răspuns (pentru Cristian996):

Da de unde stii ca eu nu vad?:Ssi cam ce ar trebui sa vad pe asta cum spune ca se masturbeaza?!

| Cristian996 explică (pentru Helloimys):

Prostu pu*ii straight face..eu sunt acela care a postat intrebarea de mai sus. nu vezi ca scrie CRISTIAN si nu CRISTINA! CHIOR!

| Helloimys a răspuns (pentru Cristian996):

Waw ai descoperit si tu roman>.fa asa in continuare>>>.alo! lume....vad ca tu esti pefect centrat spre spatiu nici de cum spre pamant de parca ii pasa cuiva ce faci tu... MIERDA!

| Helloimys a răspuns (pentru Helloimys):

Lasa ca tu si intrebarea ta veti ajunge undeva mai''sus''adica intr-un loc mai public(sa zicemlaughing)si mai ai si tu grija la cum scrii ca gramatica ta.e cam deplorabila>mai ai si tu gija la''neam''tulaughing...se vede ca romanii nici macar n-au habar sa vorbeasca si sa se exprime da pai sa mai si scrie

| dnak a răspuns:

Wow serios...30 de sec? nu credeam ca exista asa ceva