| Marina234 a întrebat:

Am o problema(Daca se poate numi asa ) am 14 anii,si am sanii destul de micii in comparatie cu alte fete;( nu pot spune ca sunt mici mici, dar nici cum as fi vrut eu! Asta are legatura cu faptul ca inca sunt virgina? Sau ca am doar 40-41 de kg? Credeti ca vor mai creste! Rog seriozitate,este o intrebare aiurea dar chiar nu stiu. In caz ca vrei sa fi rautacios, te rog nu o fa imi este destul rusinica!

Răspuns Câştigător
| wolder a răspuns:

Nu te mai gandi la asta, e stupid, ce daca alte fete au sani mai mari? care e problema? stiai ca sani mari pot fi o povara de cele mai multe ori, am prietene care trec prin suferinta sanilor prea mari.
Trebuie sa te iubesti asa cum esti, sa fi mandra de ceea ce ai, sani tai sunt proportionali cu greutatea si corpul tau, asta e logic.
Si eu am sani mici, nu-i vreau mai mari, sani mari se lasa, baietilor nu le plac femeile cu sani lasati, ii iubesc asa cum sunt, ii ador, ma plac pe mine exact asa cum sunt si n-as schimba niciodata asta la mine. Nu ma intereseaza rautatile atata timp cat eu si persoana de langa mine suntem fericiti cu podoabele melewinking.
Sper c-ai inteles mesajul, mult succes.

13 răspunsuri:
| SunnyDay88 a răspuns:

Virginiatii nu, kg da.

dar nu inteleg care e problema! si daca is mai mici ce? de cand s-a scris undeva ca toate trebuie sa avem pepeni in piept?

| MissmysteriousS a răspuns:

Hei!
Nu te ingrijora, esti inca in crestere! Tipul de dezvoltare a persoanei difera, unele de la o varsta frageda, altele mai greu, dar se dezvolta, depinde de organism.
Incearca sa nu te mai simti complexata, nu ai de ce. Multumeste-te cu ce ai, gandeste-te ca sunt copii de varsta ta care nu pot merge, nu pot vedea, sau sufera de anumite boli, asta inseamna ingrijorare. Lasa timpul sa-si faca de cap; bafta!

| RoxanaGhost a răspuns:

Fi mândră că îi ai mici :* Eu am aproape 13 şi îi am cam mărişori şi nu şi folosesc bustiere strimte şi alte chestii ca să nu se cunoască crying

| Alisse a răspuns:

Pe bune fetito..ai 14 ani cum ai vrea sa arati ca o siliconata sau ce? Eu stiu ca pana la 20 de ani cresc deci stai linistita.
Si mai bine sa te bucuri ca esti sanatoasa si sa te preocupe alte chestii esti o copila incahappy

| Marina234 explică (pentru Alisse):

Nu chiar aşa! Dar altele parca au silicoane, ma simt intr-un fel ciudat! happyŞi multumesc!batting eyelashes

| Alisse a răspuns:

Si ce daca aulaughing? unde ajung cu ele? Eu sunt fata si imi plac fetele. dar sincer prefer cele cu sani mai micihappy

| wolder a răspuns (pentru Alisse):

Ce dragut. iti plac fetele. big grin Da sunt de acord cu tine si eu ador fetele cu sani mici happy

| Alisse a răspuns (pentru wolder):

winking

| dragutzairina a răspuns:

Parerea mea este ca o sa mai creasca. Depinde de fiecare persoana in parte

| lizemm a răspuns:

Cresc. ai abia 14 anisori. stai linistita. nici prea mari nu sunt asa buni ca off eu nu stiu cum sa ii micsorez sau ce sa fac sa scada.

| AllePuffu a răspuns:

O sa iti mai creasca pana la 20 de ani, stai linistita. Oricum, sanii mari o sa te deranjeze mult in anumite situatii:* Exista si baieti carora le plac sanii mai mici:*

| alexuta13pe a răspuns:

Da-mi id tau de mes si vorbim acolo ca intre fete laughing

| AndreiBossul1998 a răspuns:

Daca la 14 ani te gandesti la asa ceva imi pare rau pentru tine. Te rog omoara-te.