| Habibii a întrebat:

Am o problema in relatie cu o fata cu care stau de un an si cateva zile, nu ne mai intelegem asa de bine si ne certam aproape in fiecare zi. Dar pe langa asta ne iubim reciproc foarte mult. E mereu ocupata cu altceva si nu stiu ce se intampla cu ea uneori, cu toate astea stiu ca ma iubeste foarte mult, imi arata mai mereu asta, dar are niste momente in care e inexplicabil de schimbata. Am incercat sa ma comport ca la inceput cu ea, sa fiu fix ca la inceput crezand ca acesta este motivul pentru care ea e schimbata, dar nimic...Ce sa fac? Dau funda pentru cel mai bun raspuns! happy

Răspuns Câştigător
| Katherineeeeeeee a răspuns:

Asa sunt fetele,si cred ca fiecara fata are momente in care se comporta mai ciudat sau pare schimbata, si eu am momente in care ma comport mai indiferenta dar asta nu inseamna ca nu iubesc aceea persoana sau nu tin la ea.
Daca incepi sa observi niste schimbari la ea cum ar fi ca de exemplu atunci cand ii suna telefonul si se duce de acolo, sau nu prea te baga in seama cand este un anume baiat acolo, sau are mesaje care sunt de la alti baieti... etc
incearca sa ii observi atitudinea si comportamentul, daca ti se pare ceva in neregula ar trebui sa vorbesti cu ea, poate s-a intamplat ceva in familia ei si de asta poate see comporta mai ciudat... exista foarte multe posibilitati

sper sa rezolvati totul pana la urma love struck

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Vorbiti si poate sunteti amandoi de acord sa luati o pauza[de ex sa nu va vedeti o perioada de timp]poate asa isi da seama fiecare ce vrea in continuare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate trece printr-o perioada mai aiurea sau a aparut plictiseala in relatia voastra.
Incercati lucruri noitongue

| Şi_Atât_Andu_1994 a răspuns:

Daca e pe ciclu face in toate felurile ca spui ca acum este scapata de la zoo, propria experienta, dar ciclul dureaza doar o saptamana multumesc lui Dumnezeu. Poate e pe ciclu cand se comporta ciudat, intreab-o si suport-o o saptamana, dupa care totul e ok 3 saptamani.