| Jess_9113 a întrebat:

Hei TPU am o problema. M-am certat pe net. cu baiatul pe care il iubesc. Cum as putea sa ma impac cu el?

5 răspunsuri:
| Anet a răspuns:

Pai cerei scuze,spune-i ca ai gresit, ca te-ai lasat condusa de un impuls de moment, desigur daca a fost o cearta din vina ta; daca a gresit el atunci ar trebui sa il evitzi vreo cateva zile pana cand isi va da seama ce idiot a fost si isi va cere el scuze si te va vrea inapoitongue

| paynehunter a răspuns:

Socoteala de acasa nu se potriveste cu cea din targ.Pe net te-ai certat, dar in realitate lucrurile stau altfellaughing

| AnaEindragostita a răspuns:

Spune-i a fost o pacaleala de 1 aprilie!

| DisforDeea a răspuns:

Si acum ar trebui s ghicim de ce te`ai certat cu el ca sa ne dam seama cum te`ai putea impaca cu el nu?

| laptesiciocolata a răspuns:

Ofera-i un handjob