| bagolyiris a întrebat:

M-am certat cu prietenul pentru ca a aflat ca l-am inselat.
eu il iubesc si il vreau inapoi!
ce sa fac ca sa ma impac cu el si sa-i demonstrez ca doar pe el il iubesc?

7 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

De ce l-ai inselat daca il iubesti?! Este normal sa nu te mai vrea, sa se simta tradat, dezamagit de tine. straight face Si eu am fost in locul lui oh go on si stiu cum ewinking, dar du-te spune-i ca il iubesti roaga-l din tot sufletul sa te ierte, sa-ti mai dea o sansa.

Bafta!

| devilll a răspuns:

Nu inteleg cum puteti zice ca iubiti pe cineva si il inselati
chestiile astea ma depasesc.

| aℓℓ3XAnDry a răspuns:

Inca o sansa

| BeatriceBiaa a răspuns:

Incearca sa vb cu el si sa-i explici ca ai gresit si ca ti-ai dat seama cat de mult il iubesti, iti pare rau ca s-a untamplat si ca vrei sa va impacati.(sa-ti acorde o a2a sansa) >

| cristipetra a răspuns:

Sa te vezi cu altu

| codyboy a răspuns:

E cel mai grav cand iti inseli persoana iubita, pregateste-te pentru tot ce-i mai rau, si sa fim sinceri. nu ai cum sal iubesti daca l-ai inselat. l-ai tradat si asta inseamna ca e distrus, normal ca nu mai faci treaba cu el. sti cum e? cand pierzi cu adevarat pe cineva iti plangi in pumni, stiind ca tea iubit. daca chiar il iubesti lupta, daca nu, lasa-l in pace. mult succes!

| anishka a răspuns:

Pai daca zici cal iubesti de ce l-ai inselat.deci e aiurea.poti iubi doua persoane? poti avea doi iubiti? vorbeste cu el poate te intelege desi nu prea mai sunt sanse. spune-i ca ai gresit si ca iti pare rau. sper sa inteleaga