| anonim_4396 a întrebat:

Am o super problema! De 2 zile i-am facut niste nervi imensi prietenului meu! Am fost la ceva spectacol in oras si am stat pana tarziu si unui baiat din scoala mea ii place de mine e mic de statura pana la mine la abdomen e! A venit acolo la mine si m-a pupat pe oraz si dupa ce s-a terminat tot si am vrut sa merg acasa a venit la mine piticu' ala si mi-a cerut nr de telefon si zic: nu ti-l dau ca am prieten si a spus ca nu ma suna doar sa il dau si tot am zis ca nu si nu! A venit dupa mine pe acolo si nu am mai scapat de el si i l-am dat ca o proasta ce sunt! El e in scoala cu mine si prietenul meu e cu mine in clasa si daca aude se si desparte de mine si nu stiu cum sa fac sa nu mai aibe ala numarul meu! I-am facut prea multe prietenului meu. Mai asta ar lipsi din ecuatie! Ajutorrrrrrrrr! Ce sa fac!?!?! Dau funda:*

Răspuns Câştigător
| BaiatulAnonim a răspuns:

De ce ai cedat asa usor? Puteai foarte bine sa-l ameninti ca ai sa chemi politia daca te mai urmareste si daca continua sa te urmareasca, puteai chiar sa o chemi si obtinea ordin de restrictie. Tu incearca sa-i explici prietenulu tau situatia, ca il vei nenoroci si mai tare la suflet daca va afla ca i-ai ascuns asa ceva. Va crede ca e ceva intre tine si pitic si atunci chiar ca nu va mai asculta nicio scuza si se va desparti de tine. Eu zic sa afle de la tine ce s-a intamplat ca sa eviti suspiciunile viitoare si sa incercati sa gasiti o solutie impreuna cum sa scapati de piticul horny.

| Florinapopica a răspuns (pentru BaiatulAnonim):

Prietenul meu e foarte dificil si deja e suparat pe mine foc! Mai asta lipsea sa ii spun...ca se si desparte de mine si-asa i-am facut destui nervistraight face

| goshty a răspuns (pentru Florinapopica):

Si ramai cu piticul, care e problema? laughing

| Maryna78 a răspuns (pentru goshty):

E prea mic laughing

| BaiatulAnonim a răspuns (pentru Florinapopica):

Daca e o persoana intelegatoare si desteapta ar aprecia ca i-ai spus adevarul fara sa eziti si ca nu a aflat de la altcineva si te-ar intelege, dar mai ales te-ar ajuta sa iti rezolvi problema. Daca nu intelege acest lucru iti zic sa ii dai tu papucii pentru ca nu te merita happy

| Florinapopica a răspuns (pentru BaiatulAnonim):

Nu e o persoana intelegatoare si multa lume mi-a spus sa termin cu el. Nu pot chiar simt ca il iubescstraight face

16 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Mare-i gradina ta, Doamne!

| Xtadelo a răspuns:

thinking
Spene-i iubitului ca o prietena de a ta i-a dat numarul ( roaga-ti o prietena sa confirme, ca ea a dat numarul )
Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vorbeste cu Alba ca Zapada. Poate te poate ajuta ea.

| yumary a răspuns:

Ce e asa de grav explica-i iubitului tau ca piticu tea sacait pana ce i-ai dat nr de tel
va intelege sigur happy
Daca nu intelege iubitu inseamna ca nu tine la tine destul orice iai fi acut prietenului tau daca tine la tine te va intelegehappy
Baftahappy

| UnVis a răspuns:

Spune-i prietenului tau dace e fortzos sal aranjese

| Ozdogan a răspuns:

Vorbeste cu "piticu`" laughing si roaga-l sa-ti stearga numarul de telefon.Ca sa il steargaFaceti o intelegere:iesi si tu cu el macar o seara, iar el sa stearga numarul!
Daca nu-ti place asa eu zic sa-i zici prietenului tau.Nu are de ce sa se supere pentru ca nu esti tu de vina ca acel baiat te place.Si zi-i cxa i-ai dat numarul tau pentru ca te stresa se tinea dupa tine.Si cred ca iubitul tau o sa ia masuri ca acel pitic sa-ti stearga numarul! big grin
Bafta! Funda?love struck

| Maryna78 a răspuns:

Buna.Poti sa-i explici piticului ca ai prieten si ca nu are ce cauta nr. tau de telefon la el si ca trebuie sa-l stearga si ca daca afla prietenul tau ca i-ai dat nr. se desparte de tine. O seara linistita si sper sa inteleaga!

| Florinapopica a răspuns (pentru Maryna78):

I-am zis ca am prieten si tot dupa mine a venitstraight face Si i-am facut destule in curs de 2 zile mai asta sa ii spun ca ne si despartimstraight face

| cory98 a răspuns:

Ii cer piticului ala telefonul

| nouname a răspuns:

Mai sfatul meu este ori sa te duci la el si sa-i ceri telefonul cu pretextul sa te uiti prin el si iti stergi numarul din agenda si de la apelati (dar fara sa vada el s i incearca sa te misti cat mai repede) sau pui pe altcineva sa faca treaba asta sau ii spui prietenului tau ca te stresa prea mult si nu scapai nici cum de el si ca sa te lase i-ai dat numarul tau...si ii mai spui ca nu ai gandit pe moment ce faci..si din ce am inteles a trebuie a varianta e si cea adevarata...
:*