| LoveMaBabe a întrebat:

Am refuzat un baiat de a fi cu el, dar am realizat ca il plac chiar mult. Suntem in acelasi liceu, dar nu ne vedem prea des in pauze. A asistat chiar si la niste ore de curs ale clasei noastre pentru a ma vedea. Imi arata ca ma place, dar si eu i-am dat de inteles ca il plac, dar nu ma mai baga asa mult in seama. Ce sa fac? Ce sa ii spun sa ii captez din nou atentia? El este cu 2 ani mai mare ca mine. Pls help! FUNDA :*

3 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Fa ca in filme, iti iei ceva in brate, si mergi pe hol treci pe linga el si te prefaci ca o schepi, el sigur se va apleca dupa ea, ca doar e gentleman, te apleci si tu si dati cap in cap, apoi cand te priveste i ramane ceva marcat in cap, tu. Eu zic ca ar functiona.

| colorsfive a răspuns:

Incearca sa-ti petreci mai mult timp cu el, sa-i dai mai multa atentie, fii mai tandra cu el, cand il vezi saruta-l pe obraji sau cat mai aproape de buzebatting eyelashes

| Carlos13 a răspuns:

Din propria experienta si el asteapta sa il bagi si tu in seama. Baietii vor mai multa atentie. Mereu o sa te astepte pe tine sa ii bagi in seama ca sa vada daca tii cu adevarat la el.

Sfat : Invita-l in oras! happy