| LoveMaBabe a întrebat:

Am refuzat un baiat de a fi cu el, dar am realizat ca il plac chiar mult. Suntem in acelasi liceu, dar nu ne vedem prea des in pauze. A asistat chiar si la niste ore de curs ale clasei noastre pentru a ma vedea. Imi arata ca ma place, dar si eu i-am dat de inteles ca il plac, dar nu ma mai baga asa mult in seama. Ce sa fac? Ce sa ii spun sa ii captez din nou atentia? El este cu 2 ani mai mare ca mine. Pls help! FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| selectxd a răspuns:

Pai eu sunt baiat si am patit exact la fel cu o fata.
Mi-a dat de inteles ca nu ma place dar unei prietene comune i-a zis ca ii place de mine.
Si Ce as vrea eu? Sa vina sa imi zica in fata.
Asa ca te sfatuiesc sa te duci la el frumos si ii zici ca iti place de el.
Daca te-am ajutat.nu da funda ci da un vot aici :
http://www.csservers.ro/evidenta/join.evostrike.ro
mersi

1 răspuns:
| madam a răspuns:

Ohh noi fetele tot timpul intelegem doar dupa ce pierdem)De multe ori am patit asa si eu)) Deci ce pot sa te sfatuiesc incearca sa incepeti totul de la inceput vorbiti, glumiti si poate ca va intelege ca il placibig grinbig grin
succese))