| bebefunckyciousz a întrebat:

Hei! imi place mult de tot de un baiat, el este mult mai mare ca mine. La inceput vorbeam pe mess, si credeam ca ma place, dar de la un timp nu m`a mai bagat in seama! straight face ce as putea sa fac sa-i captez atentia?batting eyelashes Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Honeybunny a răspuns:

O fi gasit alta si probabil dupa ce se va plictisi sa povesteasca cu ea va trece si la altalaughing vezi tu.cand vorbesti cu un baiat mai ales asa pe mes el incearca sa vada ce e in capul tau dar pe mes parca sunt tentatii mari si ai mai mult tupeu,mai intra una cu tate mari si fara prieten pe el si uita, i mai lasa cate una un comment pe facebook, fac schimb de id'uri si iarasi.eu zic sa va vedeti live mai mult sa povestiti asa fata in fata si vei vedea ce va iesihappy spune'i ca nai cu cine iesi la o cafea si daca nu se ofera sau gasesti tu ceva.succes!

2 răspunsuri:
| Dr3yga20 a răspuns:

Daca ii dai webam si te dezbraci, sa vezi ce atentie ii captezi.

| bebefunckyciousz explică:

Dr3yga20 nu e genu` de baiat care sa profitewinking