| nessayaR a întrebat:

in special adresata baietilor. Baieti cum puteti sa stati cu o fata timp de 1-2 saptamani, sa ii spuneti ca o placeti, sa o alintati toate cele si dupa 1 saptamana sa ii spuneti ca nu va potriviti, ca aveti caractere diferite, ca nu o placeti mai mult decat o prietena, chestii de genul asta stiind ca fata respectiva va place si ar face orice pentru voi. Cum puteti saruta o persoana daca nu simtiti nimic pentru ea? Cum puteti face asta si de ce faceti asta?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O fac de idioti ce sant

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Noi cautam sex, iar daca in 2 saptamani de alint si lapte si miere nu ofera sex, bye bye, nu e timp de pierdut cu prosti

| RAY a răspuns:

Orice om are interese in spatele lui, baiatul de care vorbesti a avut un interes sexul, desigur ca cumva trebia sa te convinga sa faci sex, dar ce fata ar sta cu un baiat daca ar spune ca vrea sex? asa ca minte ce sa faca altceva, tu ce ai facut in locul lui? daca eu isi spun ca nu am dat de o fata sincera in viata care sa nu minta 90% din ce spune sunt rau, atunci vb de baieti,barbati cand vor iubesc, mult mai puternic ca o femeie, logic ca daca vede ca toate sunt ipocrite le copieaza ce sa faca altceva, daca avea bmw posibil ca faceai si sex da nu avea asa ca l-ai pus in asteptare, sa fim sinceri si noi o data in viata

| corbulalbrosu a răspuns:

Baietii pana devin majori iubesc cu privirea, sunt labili psihic intr-un cuvant sunt imaturiBanuiesc ca despre un asemenea baiat intrebi si tu draga mea.Sarutul nu are nicio legatura cu caracterul sau dragostea nemaivorbind de iubire, face parte doar din jocul seductiei.La varsta voastra asa numitele, inchipuitele iubiri sunt pasagere si se schimba in functie de gradul de maturizare a persoanei respective.Trist dar adevarat, vei mai suferi ""din dragoste"" inca multi ani de acum inainte. Oare ma insel?

| RAY a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Te contrazic, iubirea nu are nici o legatura cu maturitatea, ne iubim parinti cand suntem majori? ca la uni le place aventura asta e, barbati iubesc sincer, sufera, nu uita pentru ca e ceva nou si pe viitor sunt tot mai putini interesati de relati, sexul e o nevoie umana

| LoveSleep a răspuns:

Nu ne băga pe toți în aceeași oală.
Băiatu s-a plictisit și te-a refuzat într-un mod politicos. Sentimentele lui au dispărut, nu înseamnă că n-au existat niciodată.

| SkyPilot a răspuns:

In saptamana respectiva omul a descoperit ca fata nu era asa cum si-a imaginat-o el. Baiatul ar fi trebuit sa caste mai bine ochii inainte de a intra in relatie. Nu s-a comportat ca un domn.

| DarthRevan a răspuns:

Pai depinde, eu as incepe sa o cunosc mai bine, si dupa sa fim impreuna asa functioneaza cel mai bine, De obicei oamenii se arunca repede dar nu e bine, trebuie sa o cunosti si sa stii multe desprea ea sau el.Asa as face, eu nu am fost niciodata intr-o relatie nu mi-am dorit sunt si tanar dar nu prea merita, doar daca gasesc o fata speciala naturala.Sunt fete de genu asta dar eu nu caut o relatie momentan.

| corhaz a răspuns:

Sa te prefaci e cel mai usor in viata.noi baietii daca propunem putem si un an sau 2 3 sa stam cu o fata doar din plictiseala si sex fara sa o iubim.iar cei care fac is mai nesimtiti.dar tine minte ca pentru noi baietii nu i greu sa ne prefacem

| Futhakari a răspuns:

Daca in cele 1-2 saptamani nu sia atins scopu in capu lui zice hai ba s-o las in puii mei c asta nu stie sa ma faca sa ma simt bine asta depinde de caracteru omului, nu toti fac asta. Barbati cauta tot timpu ceva mai bun ceva perfect.Si nu e neaparat 2 saptamani pot sta si o luna si fug la alta fara ca cele 2 fete sa alfe una de alta punct.

| Mariusr11 a răspuns:

Nu toti baietii fac astfel de gesturi. Parerea mea e ca modelul asta de comportament, e o bataie de joc. Iti bati joc de aceea fata. Si probabil o fac intentionat doar ca sa para mai " smecheri " in fata prietenilor lor, iar fata chiar credea ca e ceva serios. Daca ii spui ca o placi, o alinti etc, macar sa o faci din suflet si sa simti asta.