| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU am si eu o intrebare in special pentru fete, am stat cu o fata iar mereu imi zicea ca vrea pauze si eu credeam ca nu e pregătită de o relație dar acum am aflat ca la fiecare pauza ba se sărută cu unul ba cu altul, de unde nevoia asta? Sa te sarutii la întâmplare? Avand in vedere ca m-am purtat foarte frumos cu ea si nu ne am certat, ma puteti lamuri si pe mine? Multumesc! Funda.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, cine te pune sa stai cu fata aia, nu te poti muta cu alta?

| mihai69 a răspuns:

Poate e panaramă. Măcar fii fericit că te-a pus pe „hold" și nu o făcea cât timp erați împreună.

| Emilian65 a răspuns:

Poate nu este multumita de felul cum o saruti.

| MidnightR a răspuns:

Esti de rezerva my friend.Ca si roata aia de o avem in spate la masina.

| venividivici2017 a răspuns:

Pai te tinea in "friend zone", nimic mai mult.

| AmiPotan a răspuns:

Urat din partea ei. UITA DE EA.Astfel de persoane nu merita atentia ta.Fii indiferent cu ea, incearca sa iesi cu prietenii sa fii sociabil si o sa vezi ca o sa se intoarca la tine, dar nu merita, crede-ma.

| dream119 a răspuns:

Hei! Asta inseamna ca nu te place si o doare in cot de tine. Scuze dar pe bune! Eu zic sa o rupi cu ea.