| Anemona92 a întrebat:

Am un prieten de 2 ani. Avem o relatie foarte frumoasa.Mereu cand ne intalnim imi aduce flori vorbeste frumos cu mine, este atent, imi face cadouri, ma prezentat parintilor lui, prietenilor. Vreau cateva idei prin care il pot face sa se simta cum nu s-a mai simtit niciodata. Si eu la randul meu ii fac cadouri de ex ceasuri, parfumuri. Dar vreau ceva cu totul special. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| KeporLove a răspuns:

Eu zic ca bunurile materiale nu are absolut nici o legatura cu "sentimentele"
Daca totusi vrei sa ii dai ceva special iai o bratara, un lantisor cu o cruciulita sfintita.

3 răspunsuri:
| lovevampire18 a răspuns:

Eu spun sa faceti sex pentru ca se vede ca e indragostit de tine asta doar daca si tu vrei.

| Anemona92 explică (pentru lovevampire18):

Daca suntem impreuna de 2 ani, iti dai seama ca am facut sex cu elhappy

| Senaris a răspuns:

Făceţi sex, o să se simtă cum nu s-a mai simţit niciodată dacă e virgin.