| jumpno a întrebat:

Am vazut ca mai nou toata lumea are o prietena ( din colegii mei aproape toti au avut macar 1 ) si nu pricep de ce pe mine nu ma plac fetele. Eu nu prea ma pricep cu glumele dar am alte calitati : de gasca, stiu tine un secret, prietenos, nu ma cert... Sunt destul de inalt ( 1.74 ) si aproape 14 ani. Am putine bube pe fata. Un prieten a spus ca acum 2 ani o prietena era îndrăgostită de mine. Dar acum zice ca sunt urat. Dati-mi va rog niste sfaturi si dati-va o parere despre mine

Poza aici : https://fbcdn-photos-e-a.akamaihd.net/......0196_n.jpg

Răspuns Câştigător
| Neuronul a răspuns:

Şi eu aveam un coleg asemănător.
Era drăguţ, un prieten de foarte mare încredere, ştia să se poarte frumos cu orice fată, era prietenos, încerca să facă glume dar de multe ori dădea rateuri laughing oricum era un om minunat, doar că nici o fată nu-l vedea mai mult decât un amic.
După ceva ani mi-am dat seama ce fel de băiat este, iar acum îl simpatizez foarte mult.
Socializează mai mult cu oamenii ca să poată să te cunoască, să vadă ce fel de caracter ai.
Va veni ziua când cineva o să te placă exact aşa cum eşti.
Nu te mai lua după prietenii tăi, jumătate din ei au iubite cur*e, iar cealaltă jumaatate au iubite doar ca să se laude la cei din jur.
Tu lasă-i pe restul şi găseşte-ţi o prietenă pe care să o iubeşti sincer şi cu care să ai o relaţie de durată.
Numa' bine! happy

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

La 13 ani te plangi ca nu ai iubita? Esti foarte jalnic, baiete.

| Eduard619 a răspuns:

Mama ce urat esti straight face....omule nu conteaza cum arati pur si simplu trebuie sa ai incredere in tine si sa ii tratezi cu indiferenta pentru a obtine ce vrei asa ca stai linistit.Conteaza caracterul unei persoane nu aspectul fizic lucru spus de muuulte persoane dar incalcat de mai multe.Asa ca incearca sa fii cat mai natural si vb cu cat mai multa lume.

| Cristina55555 a răspuns:

In primul rand,nimeni nu e urat! Fiecare are frumusetea lui,tu esti frumos atat in exterior cat si in interior,fetele care nu vad asta inseamna ca nu te merita si nu are rost sa iti pierzi timpul cu ele, tu stii ca esti un baiat bun, doar ai rabdare ca fata potrivita sa vada acest lucru, iar in legatura cu fata care a Zis ca esti urat, e superficiala si nu merita atentia ta! Ai incredere in tine! Funda? big grin