| adutzadragutza a întrebat:

Hei TPU, am vazut de mult un film dar nu pana la sfarsit dar nu stiu cum se numea.Era vorba despre o femeie si un barbat, ce asteptau un copil si se muta la sfarsitul orasuluii intr-o casa noua langa padure.Acasa femeia ramane singura si merge mereu la subsol unde aude chestii ciudate.Ce film ar putea fi? FUNDAAAAA

2 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Ai putea sa dai mai multe detalii am o vaga idee.

| adutzadragutza explică (pentru Danysan):

Pai cam atat am vazut din film.Ea naste copilul si ramane singura cu el in toata casa aia in timp ce ease tot sperie de subsolul ala din care se tot aud sunete ciudate.