| george4all a întrebat:

Am vazut un film horror pe pro tv
era vorba de o femeie blonda, sotul ei moare, ea isi reincepe viata cu cei doi copii ai ei cu un alt barbat alaturi de care se muta intr-o casa mare..care fusese locuita de o alta familie de 4 persoane, care sunt toate ucise de un nebun, dar caa e inca bantuita
papusa fetei ucise este gasita de fata cea mica si o fantoma
intr-o seara cei doi soti pentru a mai elimina din tensiuni angajeaza o bona si se duc sa cineze..insa blonda.le povesteste copiilor despre ce patise familia precedenta..tot in acea seara..bona adolescenta intra intr-un dulap..acolo usa se blocheaza.ea incepe sa tipe..si ii apare in fata trupul felei ucise cu o gaura in cap..adolescenta se sperie de moarte. tipa.iar moarta.i-a degetul fetei si il vara in cap
scarbos! apoi vine ambulanta sa o i-a pe saraca bona..traumatizata.
femeia nu se mai ntelegea de loc cu barbatul iubit care se mutase la subsol, si merge la un preot..aceste vine sa sfinteasca casa si vede ca papusa cu care fusese ingropata fata familiei precedente era acum la alta fata... vrea sa sfinteasca casa.dar este atacat de un roi de albine si fugarit...mai tarziu femeie vine la preot acasa..si il intreaba de ce a plecat.dar preotul ii spune doar sa paraseasca repede casa, se duce la biblioteca..si cauta despre casa.dar in acest timp sotul descopera noi camere si noi chestii ciudate care aveau sa il trasnforme intr-un ucigas
filmu l-am vazut la tv, dar brusc mi-a cazut curentu si nu am mai vazut sfarsitul
cum se cheama?
funda!

Răspuns Câştigător
| TVDxDamon a răspuns:

Amityville a fost intr-o seara pe Pro Tv. cred ca la asta te referi. Funda?

1 răspuns:
| M25M a răspuns:

Cred ca la asta te referi
http://www.youtube.com/watch?v=97RegaPXgO0