| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, cred ca aceasta este cea mai retardata din toate timpurile.(Vreau sa spun la inceput ca, aceasta este Romania de astazi).
Deci sambata am aflat pe"Whatsapp" ca cativa colegi de ai mei nu mai sunt virgini(Damn Son) si am intrebat cine sunt aceia si mi i-a
enumerat... dar mi-a mai spus si de prietena mea ca parca nu mai este virgina si nu am crezut mi-am inchis telefonul si m-am culcat inapoi(era ora 3 noaptea) dar dimineata cand m-am trezit
colegul respecitv mi-a trimis o poza de la petrecerea care a avut loc cu o saptamana inainte.
Nu stiu ce sa mai cred!
Cred ca o sa merg Paris si o sa ma arunc de pe turnul Eiffel.
Spuneti-mi ce sa fac fiindca sunt confuz!
Funda trista

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te lua dupa toti prostii.Colegul poate ca era beat.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu trebuie sa te afecteze ce fac altii, fiecare este responsabil de faptele sale, fie bune, fie rele, tu fii atent la ce faci tu, lasa i pe ei sa sufere, esti fată sau băiat? ce vârstă ai? mersi.

| max21 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Am aproape 14 ani si sunt baiat(am 1m 69 si 52 de kg)

| mihai69 a răspuns:

Mai bine mergi în Dubai - Burj Khaliffa e mult mai înalt. Sau măcar la turnurile Petronas.

| max21 a răspuns (pentru mihai69):

OK, acolo merg

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Putem să vedem si noi poza?

| MarianaNiculescu a răspuns:

Era beat. Nu avea ce sa faca

| Crux a răspuns:

Frazele tale nu au logică..sorry, dar nu m-am putut abține.
Aceasta este cea mai retardată CEEE? România de astăzi? Ce exprimare ambiguă!
România de astăzi nu e formată numai din colegi ca ai tăi.
Şi dacă prietena ta nu mai e virgină ce? Tu nu ştii dacă mai e sau nu? De ce nu vorbeşti cu ea?
Vrei la Paris să te arunci de pe Eiffel? Have fun, nu mai faci umbră degeaba pe Terra!

| Crux a răspuns:

Şi măcar să te arunci de la etajul 3 ai turnului, să fii sigur!

| Ahatus a răspuns:

Te duci la Paris si te arunci de pe turnul Eiffel.

| danmorozan22 a răspuns:

Nu te da bătut până nu te convingi dacă este adevărat ce spune colegul tău, de unde ști tu ca el nu o face special sa tio ia, se iau in calcul foarte multi factori, pentru detalii vorbim in privat!

| max21 a răspuns (pentru danmorozan22):

Asa m-am gandit si eu