| Amaliaa2000 a întrebat:

Credeti ca e vreo problema daca am avut parte de niste momente intime cu in coleg de clasa? Problema este ca eu imi doresc sa se repete.

7 răspunsuri:
| Deeiutss a răspuns:

Singura problema care ar putea aparea este daca el se decide sa faca publica mica voastra aventura. Stii tu, sa le spuna prietenilor lui de clasa. Atunci se va afla mai departe si nu stiu cat de bine te vei simti. Daca e chiar o persoana de incredere ce nu va spune la absolut nimeni (ceea ce rar gasesti), totul va fi bine.

| DyNo a răspuns:

Nu este nicio problema. De ce ar fi?

| Violleta2022 a răspuns:

Si care ar fi problema? Vrei sa-i spunem noi, sau esti capabila sa-i spui tu?

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca te-ai simtit satisfacuta si probabil foarte fericita si multumita, ar trebui sa repetati experienta traita, poate cu o mica modificare si anume sa schimbati locatia intrunul mai sigur dar si mult mai romantic. Curaj si mut succes!

| T0T a răspuns:

De ce ar fi o problemă?

| Florentina9210 a răspuns:

Fata, ai grija de fundul tau!

| Nemessys a răspuns:

De ce ar fi? Distrati-va, faceti ce vreti. Atat timp cat nu afla liceul, e bine laughing)