| Xulescu006 a întrebat:

Hei, TPU.Cum iti dai seama daca te-ai indragostit si ca persoana aleasa nu e doar un CAPRICIU?

2 răspunsuri:
| devor a răspuns:

Cand inima iti batet are tare cand esti langa ea, cand te gandesti numai la e, ti-ai da si viata pentru ea, nu poti sta fara ea, zambesti cand zambeste si ea

| jupiter530 a răspuns:

Cand nu ti-o poti scoate din cap, cand inima ta o ia razna in preajma ei, cand te pierzi in cuvinte cand vorbesti cu ea, cand ai face orice doar sa o vezi sa o vezi fericita sa o vezi zambind si cand orice ai face si cu oricine ar fi inima ta la ea s-ar gandi.