| Alllllexandra a întrebat:

Hey tpu.Cum se comporta un baiat indragostit?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ca un mielusel...

| Awesom a răspuns:

La baiatul indragostit timiditatea atinge cote alarmante.Un indiciu se roseste si se balbaie cand te vede.

| xAndro a răspuns:

Se uita tot timpul la tine... daca vorbesti cu el ..zambeste si se inroseste. face orice ii spui laughing mnah..cam asa se comporta happy

| Alllllexandra explică:

Si daca nu e genul timid? Adica este mai indraznet.

| Awesom a răspuns (pentru Alllllexandra):

Atunci te ia la misto la greu.

| Octavian26 a răspuns:

Incearca sa caracterizezi un baiat asa cum il sti tu! Acum imagineazatil exact opusul a tot ce face ce gandeste!
Cam 90 % l-ai nimerit, restul de 10 difera de la persoana la persoana!

PS: Urmarestei comportamentul ca mai sunt si cei care nu vor sa arate ca iubesc!

Succes!

| xUsHeRx a răspuns:

Normallaughing

| locamoca a răspuns:

Face orice sa vorbeasca cu tine.