| Duutsie a întrebat:

Cunosc un baiat de ceva vreme, iar de cateva saptamani am inceput sa-l plac. Cand ma vede prin scoala, ma ia in brate, ma pupa si sta de vorba cu mine. Acum cateva zile m-a intrebat daca nu am cumva vreo dragoste printre actualii colegi. Astazi, completam niste diplome pentru volei ca s-o ajut pe profa noastra de sport, deoarece amandoi suntem la echipa, iar el a venit la mine si m-a pupat ca sa-i scriu si lui diploma. Problema e ca el se poarta frumos cu mai multe fete si le acorda atentie, insa nu stiu ce sa inteleg (daca e reciproc sau nu). Voi ce credeti?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca te place si vrea sa vada reactia ta in momentul in care el face la fel si cu alte fete, sau e un smecher ce ar vrea sa-i cada mai multe fete la picioare, vrajite de comportamentul lui...vezi cum se comporta in continuare, iar daca lucrurile devin mai serioase intre voi iar el continua sa se comporte asa cu tine ( cum ai zis in intrebare) atunci ii spui ca ar trebui sa se decida si sa aiba niste limite tongue Bafta & take care!happy

| andre8596 a răspuns:

E cam aiurea...sa te pupe doar ca sa-i scrii o diploma, dar cred ca ar trebui sa vorbesti cu el despre ce simte. Poate e reciproc.Sau ai putea sa ii spui ca esti singura si ca il placi si vezi ce se intampla atunci

| DanielaDanaDani a răspuns:

Ar trebui sa-i spui ca nu ai pe cineva si daca si el te place si apoi vedeti voi ce faceti. Parerea mea