| niko a întrebat:

Hei TPU big hug
O mica intrebare, un sfatbatting eyelashes... Deci sunt intr. o relatie de 10 luni, ne iubim nu zic nu dar vreau sa ii pun capac cu ceva adica nu stiu sa aiba ochi doar pentru mine big grin
cel mai folositor rasp=> funda:X

4 răspunsuri:
| Ciresikaaa a răspuns:

Stiu ca nu iti va fi asa usor dar ii poti zice: Ca nu mai simti acelasi lucru ca la inceput sau ca ti-ai gasit alt prieten etc.
dar totusi am o intrebare?!
de ce vrei sa pui capac dupa 10 luni?straight face
iti dai seama ca in ziua de azi baieti stau cu fetele vreo 3-4 luni si doar le foloseschee hee

| 1micdamare a răspuns:

Arata-i ca esti femeia ideala:
mana mica - tot ce tii ti se pare mare
stii aritmetica - faci cele mai frumoase opturi
esti copilaroasa - tot ce prinzi bagi in gura
si uite-asa... l-ai castigat tot sezonul

| niko explică:

Denissebig grin sa ii pun capac adica sa il fac sa aiba ochi doar pentru minehappy nu sa ii dau papucii laughing

| Violent a răspuns:

Daca el cu adevarat te iubeste atit de tare nu se va mai uita la alta, crede-ma.