| AmValoare4 a întrebat:

Daca fostul meu prieten se uita la mine filtreaza cu noua sa prietena (fix in ziua in care s.au cuplat) dupa iar se uita la mine dupa o saruta pe aia si iar se uita la mine inseamna ca inca tine la mine si încearcă sa ma faca geloasa? Adica ma vrea innapoi? (Ps inca tin la el )

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Incearca sa te faca geloasa. Si asta nu inseamna ca te vrea inapoi. Asta vrei tu sa crezi. Vrea sa-ti arate ca nu esti singura de pe lumea asta pentru el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca una e sa filtrezi ceva si alta e sa flirtezi cu cineva. Sunt 2 chestii total diferite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rade de tine, parerea mea.Tu de ce stai pe langa ei? El va continua sa-ti faca in ciuda aratandu-ti ca si-a gasit imediat pe alta si nu-i pasa de tine.Asa ca, nu mai sta pe langa el(ei)evita-l cat poti sa-l mai vezi.Nu e destul ca te umileste sarutand-o pe aia in fata ta? Si sa presupunem ca v-ati impaca, tu l-ai mai accepta langa tine stiind ca a fost cu alta? Toate cele bune iti doresc, si evita-l, daca nu vrei sa faca i continuare pe-a cuceritorul in fata ta.Sa auzim de bine.Nu te vrea inapoi, iti arata ca el e mare cuceritor.

| AmValoare4 explică (pentru anonim_4396):

Am incercat sa stau in alta parte dar daca mergem impreuna (gen in acelasi grup) vine doar in spatele meu si a unei fete cu care stau eu

| AmValoare4 explică (pentru anonim_4396):

Am incercat sa stau in alta parte dar daca mergem impreuna (gen in acelasi grup) vine doar in spatele meu si a unei fete cu care stau

| anonim_4396 a răspuns (pentru AmValoare4):

Vezi si tu ca toti cei ce ti-au raspuns,sunt de aceeasi parere... daca tu nu il vei evita pe cat poti,el va continua sa faca pe-a magarul, pentru ca asta este, un magar care se arata a fi un mare macho, don juan, cuceritor si asa mai departe.Cine te pune sa mai fii in acelasi grup de prieteni cu el, eu chiar nu inteleg.Baieti mai sunt, intr-o zi o sa-ti gasesti pe cineva care o sa te respecte.

| kandaraki a răspuns:

Rade de tine, atata tot, iar tu ca proasta inca mai tii la el si vrei sa se intoarca la tine.

| Piper987 a răspuns:

O face ca sa te faca geloasa, nu pentru ca te vrea neaparat inapoi. Daca ar avea intentia dea se impaca cu tine, s-ar despartii de aia. Mai bine raspundei cu indiferenta, crede-ma asta il va face sa se ambaleze laughing Succes