| Biscuite_7489 a întrebat:

Dati-mi si mie idei de ce as putea scrie pe blog.

Răspuns Câştigător
| Yamx a răspuns:

Poti sa scrii intamplari din viata ta, despre fashon, beauty, sfaturi, carti, filme. Ce doresti tu! E blogul tau.Fii originala!winking

3 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Ai putea scrie aşa: "Heii! Sunt Biscuite_7489 şi stau pe un site numit TPU.ro.Eu acolo nu respect nici o categorie şi le pun la nimereală. De exemplu azi, am pus la categoria "Dragoste şi Sex" întrebarea:"Hei TPU! Dati-mi si mie ideei de ce as putea scrie pe blog ( scuzati categoria )". Deci se vede...Aşa; cam atât despre mine astăzi. O să mai vin cu nebunii de pe site-ul TPU.ro, şi o să vă mai spun cum încalc mereu regulile."
'Ai pe bune. Respectă categoriile.

| Yamx a răspuns (pentru hideaway):

Mamaaa. Nu imi vine sa cred ca chiar mi-am irosit timpul citind tampenia ta. Exprima-te sec draga, ca nu intereseaza pe nimeni povestile tale. straight face

| hideaway a răspuns (pentru Yamx):

Mmmda. Am scris o tâmpenie. laughing