| Firdinica a întrebat:

Imi puteti da si mie idei despre ce pot scrie intr-un blog? Cand dati ideea ati putea sa imi dati si un nume de blog potrivit? Dau funda!

5 răspunsuri:
| Ceriik a răspuns:

Eu aveam un blog in care scriam intamplari amuzante din viata mea, sau unele care mau marcat. era destul de laudat blogul.

| lety93 a răspuns:

Pe bog poţi scrie orice vrei: poezii, poveşti, păreri personale, recenzii la filme, cărţi. Poţi pune poze, orice îţi trece prin cap. Iar titlul îl poţi pune în funcţie de tema aleasă/numele tău/ce vrei tu.

| stefan573 a răspuns:

Iti dau o idee: fa un blog despre tine; posteaza activitatile tale; orice.

| lola9 a răspuns:

Pe blog poti scrie depre artisti, filme, seriale; dar poti cere pareri poti face concursuri sondaje etc. poti da si sfaturi in dragoste, in familie etc, poti asculta povestiile oamenilor.Iar ca nume depinde uite cateva:ca artist: fan club martina stoessel(martina sau oricare vedeta); Ca film: admiratori...(si ce film vrei tu).Ca serial: fanii...(si ce serial vrei)De dat sfaturi, in dragoste:l-ai pridut? Povesteste-mi, in familie:familia ta se destrama? sa asculti povestiile oamenlor:Spuneti povestea! Eu am intrat pe un blog de groaza spuneau povesti de groaza faceau concursuri de groaza puneau videoclipuri de groaza poze etc.Eu sper ca te am ajtat! Succes in a face blogul! Funda?

| MaLiNaMaLy a răspuns:

Paii...daca nu ai scris despre viata ta ai putea sa scrii titlu My life ceva de genu sa pare interesant kiss sper ca te-m ajutat cat de cat