| oana06100333333 a întrebat:

Hei tpu.Deci am 15 ani. Am cunoscut un băiat intr-un mod destul de ciudat.Colega mea de banca l-a avut ca iubit, iar eu începusem sa ii trimit mesaj.In fine.Și după ce s-au despărțit am mai vorbit eu și el.La un moment dat, m-am îndrăgostit de el.Și când i-am zis (sunt o fire deschisa ), mi-a spus ca are iubita și de altfel ar fi zis da. După ce i-am zis, a început sa nu mai vorbească cu mine, sa ii zică altor prietene de-ale mele ca are nu stiu ce draci pe mine.Eu doar vreau sa îmi spuneți cum sa o duc la capăt. Eu chiar îl plac... și as vrea sa fim împreună.
Dau funda apropo.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Voi la 15 ani ave ti iubiti? ce viata e asta?

| RAY a răspuns:

Daca are iubita nu ai ce face deci la varsta lui omul nu o sa aiba iubita prea mult timp, sunteti copii ma ce naiba vrei nunta cu el? omul se comporta varstei lui azi cu una maine cu alta daca ai rabdare tu poti fi urmatoarea

| mihai69 a răspuns:

Măi, dacă omul e corect cu el și cu „actuala" și nu vrea să stea cu kuru-n două bărci, nu trebuie să te superi.
Ar fi bine să-l lași să respire, el puțin până ce s-o despărți și de asta.
Dar mai bine să pui ochii pe altul între timp - mai sunt destui băieți drăguți pe lume.

| R0R0 a răspuns:

Daca el nu te place, nu ai ce sa ii faci. O sa iti gasesti altul.

| Iwannabesmart a răspuns:

...dragostea cu sila nu se face. Daca nu te place, asta este!